Prijatelji i Partneri
"Ah, najjača kušnja je bijeda. I najmudrije ribe glad natjera na udicu."
Johann Wolfgang von Goethe

Prijateljska odbojkaška utakmica s COO Tuškanac,podružnica Gornje Prekrižje

Korisnička ocjena:  / 0

U školskoj sportskoj dvorani Centra za autizam Zagreb, Ljevakovićeva 30a odigrana je 17.5.2017. prijateljska odbojkaška utakmica. Učenici Centra za odgoj i obrazovanje Tuškanac, podružnica Gornje Prekrižje u pratnji prof, kineziologa Dragana Devića i pedagoginje Jasenke Lovrić, pobijedili su u setovima 15:8, 15:7 učenike Programa intelektualnih teškoća Centra za autizam koje je vodila Andrijana Đumlan-Cetin, prof. kineziolog. U gledalištu punom učenika korisnika centra vladala je prava navijačka atmosfera.
Nakon pravog derbija učenici su razgledali školu, te se družili zajednički uz sok i slatkiše.

Opširnije:Prijateljska odbojkaška utakmica s COO Tuškanac,podružnica Gornje Prekrižje

6. Prvenstvo Hrvatske u trčanju na krpljama

Korisnička ocjena:  / 2

6. Prvenstvo Hrvatske u trčanju na krpljama održalo se 09. i 10. veljače 2017. god u Delnicama, za muškarce i žene u disciplini trčanja na krpljama na 100 metara.

Organizator natjecanja bio je Sportsko društvo Specijalni športovi "Luč" uz pokroviteljstvo Specijalne olimpijade Hrvatske.

Sudjelovalo je 56 natjecatelja iz 14 centara. Ekipa Centra za autizam SŠD "Krug" učestvovala je sa četiri sportaša: pod vodstvom trenera Sandre Jadrijević i Nensi Oštrić, prof kineziologa.

Svi sportaši ostvarili su odlične rezultate:

Program intelektualnih teškoća;

1. mjesto Ivan Pilija        - zlatna medalja

2. mjesto Tea Sudarić    - srebrna medalja

4. mjesto Katarina Bunjački

 

Program Autizam - odrasli

3. mjesto Predrag Bojčić  - brončana medalja

 

Opširnije:6. Prvenstvo Hrvatske u trčanju na krpljama

Državno prvenstvo ŠSD Republike Hrvatske u Poreču

Korisnička ocjena:  / 2

Ekipa ŠSD "Krug" sudjelovala je na  Državnom prvenstvu ŠSD Republike Hrvatske u Poreču od 01.-03- svibnja 2016. Hrvatski školski sportski savez bio je organizator natjecanja pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta

Sudionici natjecanja bili su 35 osnovnih škola, centara i srednjih strukovnih škola.

Sudjelovanje na Državnom prvenstvu veliko je postignuće za svakog učenika.

Dokaz je to da su članovi ekipe svojom sposobnošću, znanjem i vještinama postigli najbolje rezultate. Činjenica da smo bili dio ove uzbudljive sportske priredbe čini nas ponosnima, jačima i spremnijima za naše daljnje životne korake.

Natjecatelji ŠSD "Krug" (Programa intelektualnih teškoća) natjecali su se u atletici i plivanju i osvojili:

 

ATLETIKA
--------------------
SKOK U DALJ

3. mjesto    KATARINA BUNJAČKI

6. mjesto    LUCIJA PILIJA

12. mjesto  ANDREJ MIKLEC

 

BACANJA LIT mlađi loptica Ž

5, mjesto KATARINA BUNJAČKI

8. mjesto LUCIJA PILIJA

 

TRČANJA UIT stariji 60 m M

20. mjesto ANDREJ MIKLEC

TRENER:Jadrijević Sandra,prof. kineziolog

 

PLIVANJE
------------------
25m  PRSNO LIT M mlađi

3.mjesto OSMANOVIĆ OHRAN

25m PRSNO LIT  Ž mlađe

1.mjesto PILIJA DAVORKA

25m PRSNO UIT Ž starije

2.mjesto  GLASNOVIĆ VALENTINA

25m LEĐNO LIT M mlađi

1. mjesto OSMANOVIĆ OHRAN

TRENER:Đumlan-Cetin Andrijana,prof. kineziolog

Čestitke ekipi ŠSD "Krug" na osvojenim medaljama i pobjedničkom postolju.

Opširnije:Državno prvenstvo ŠSD Republike Hrvatske u Poreču

školski sportski klub "Krug"

Korisnička ocjena:  / 15

     Školski športski klub "Krug"
utemeljen je 2003, godine pri Centru za autizam na lokaciji Ljevakovićeva 30 a.
Učenici se kontinuirano okupljaju na treninzima po sekcijama:
atletika,

graničar,
100 1503 100 1508
kuglanje,
laci wg2011 silvio wg2011
mali nogomet i

plivanje
plivanje plivanje 01

ŠSK "Krug" osnovan je u svrhu predstavljanja Centra za autizam na školskim sportskim natjecanjima osnovnih škola Grada Zagreba, te Županijskom i Državnom prvenstvu školskih sportskih Društava osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske učenika s intelektualnim teškoćama u razvoju.

     

Ciljevi školskog sportskog kluba "Krug" su:
-omogućiti učenicima zadovoljavanje posebnih interesa i sklonosti za pojedine 
sportske aktivnosti

-organizirano i sustavno bavljenje sportom kroz treninge i natjecanja na gradskom, županijskom i državnom nivou
-poticati razvoj motoričkih sposobnosti (koordinacije, preciznosti, brzine, fleksibilnosti ravnoteže, eksplozivne snage i repetitivne snage)
-promicanje sporta i sportskih aktivnosti kao područje pozitivnog djelovanja u prevenciji nepoželjnog ponašanja
-poticati višestrani psihosomatski razvoj djece, razvijati zdravstvenu kulturu u svrhu čuvanja i unapređivanja zdravlja
-zadovoljiti potrebu za kretanjem odnosno vježbanjem i stvoriti naviku svakodnevnog vježbanja
-pružanje učenicima mogućnosti stjecanja znanja, vještina i navika potrebnih za adaptaciju na nove motoričke aktivnosti


U trenažni proces izvannastavnih sportskih aktivnosti u okviru kojih učenici
treniraju jedan ili više sportova uključeni su :
-učenici iz Programa za školovanje učenika s teškoćama u intelektualnom razvoju/mentalna retardacija i
-učenici iz Programa za osnovno školovanje učenika s autizmom.

 

       Postignuti rezultati i odličja po sportovima


Državno prvenstvo školskih športskih društava osnovnih i srednjih škola u Repulici Hrvatskoj :

2001. VARAŽDIN - program mentalna retardacije
Atletika 2 zlatne , 2 srebrne medalje
program autizam
Trčanje 50 metara
1 zlatna medalja - Tomislav Hero
1 brončana medalja - Dražen Krizman
1 brončana medalja - Ivanka Pavlinec (bacanje loptice u dalj)


2004. ZADAR
- program mentalna retardacije
Atletika 1 zlatna , 1 srebrna medalja


2005. OSIJEK
- program mentalna retardacija

Štafetne igre 1 brončana medalja
Plivanja 1 srebrna medalja


2006. SPLIT
- program mentalna retardacija
Atletika - 2 zlatne medalje
Plivanje - 2 srebrne medalje


2007. ZAGREB
- program mentalna retardacija
Plivanje -1 srebrna medalja


2008. LABIN
- program mentalna retardacija
Štafetne igre 1 srebrna medalja


2009. ŠIBENIK
- program mentalna retardacija
Atletika - 1 zlatna , 1 brončana medalja
Plivanje - 1 zlatna , 2 brončane medalje


2010. RIJEKA
- program mentalne retardacije
Atletika- 1 srebrna medalja
Plivanje - 1 zlatna, 2 srebrne, 1 brončana medalja


2011. SPLIT
- program mentalna retardacija

Atletika - 1 srebrna, 1 brončana medalja
dodjela medalja
Plivanje - 1 srebrna medalja

 


 

Prvenstvo Hrvatske u plivanju za osobe s intelektualnim teškoćama

 

2004. UTRINE - 1.mjesto - Vedran Oštrić (25m prsno)

2005. UTRINE - program mentalna retardacija
1 zlatna, 2 srebrne medalje

 

2006. godina, Tuheljske toplice
4. mjesto - Tomislav Hero (25m prsno)
2006. godina, Zagreb
5. mjesto - Tomislav Hero (25m prsno)


2007. UTRINE
- program mentalna retardacija
1.srebrna, 2.brončane medalje

3. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)
6. mjesto - Miriam Belso (25m prsno)

 

2008.TUHELJSKE TOPLICE - program mentalna retardacija
1.srebrna,1.bončana medalja


2009. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija
1.zlatna, 1.brončana medalja

3. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)


2010. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija
1.zlatna, 1.srebrna, 2.brončane
program autizam

4. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)
4. mjesto - Miriam Belso (25m prsno)


2011. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija

2.brončane medalje
dodjela medalja tuhelj 2011 dodjela medalja tuhelj 2011-2

 


 

Državno prvenstvo Hrvatske u kuglanju:


2006. SESVETE
- program mentalna retardacija
1 srebrna medalja
5 mjesto - Tomislav Hero


2007- SESVETE
- program mentalna retardacija
2 srebrne medalje
program autizam
1 brončana medalja - Tomislav Hero


2008- SESVETE
- program mentalna retardacija
1 srebrna medalja


2009. SUTINSKA VRELA
- program mentalna retardacija
1 zlatna , 1 srebrna, 1 brončana medalja
program autizam
1 srebrna medalja - Dražen Krizman


2010. WEST GATE
- program mentalna retardacija
1 zlatna , 2 srebrne medalje
program autizam
4. mjesto - Dražen Krizman


2011. WEST GATE
- program mentalna retardacije

2 srebrne medalje
dodjela medalja westgate 2011

 


 

Prvenstvo Hrvatske u alpskom skijanju

 

2008. SLJEME - program mentalna retardacije
1 srebrna medalja

 


17. i 18. travnja 2012. godine u dvorani "Westgate" u Zaprešiću, održano je Državno prvenstvo Hrvatske u bowlingu na 9 čunjeva, učenika s teškoćama u razvoju.

Natjecanje je trajalo dva dana, a bilo je prijavljeno 16 ekipa.. Prvi dan održane su kvalifikacije, a drugi natjecanje po skupinama.

Organizator natjecanja je bio "Luč" iz Zaprešića uz mnoge sponzore. Centar za autizam Zagreb je imao svoje natjecatelje koji su se dobro pripremali za ovu sezonu i natjecanje trenirajući redovito kroz cijelu školsku godinu u dvorani za tjelesno zdravstvenu kulturu.

U konkurenciji su bile iskusne momčadi i to nam je bio dobar znak za oprez. Imali smo pravo nadati se dobrom rezultatu. Sve smo podredili pobjedi koja nam je vratila samopouzdanje u našoj ekipi i dodatno popravila atmosferu u kuglani.

Natjecatelji su bili kategorizirani u skupinama a rezultati finale:

Disciplina: Kuglanje pojedinačno PH 2012. su:

Skupina 1-Ž

3. mjesto IVANKA PAVLINEC - polznica radne skupine autizma

                                             brončana medalja 79 izbačaja

Skupina 5 -M

2. mjesto LADISLAV ŠALIĆ - polaznik I.radne skupine        

                                          srebrna medalja 93 izbačaja

Skupina 8 - M

1. mjesto MARKO PEJIĆ - učenik X.odgojno-obrazovne skupine      

                                      zlatna medalja 114 izbačaja

2. mjesto SILVESTAR ŠKOFIĆ - učenik XI. odgojno-obrazovne skupine  

                                              srebrna medalja 98 izbačaja

Skupina 11 - M

6. mjesto KRUNOSLAV KRŠEK - polaznik I.radne skupine    

                                             52 izbačaja

Treneri:

Sandra Jadrijević, prof kineziolog

Velida Salihović, prof. kineziolog

kuglanje 007 kuglanje 008

kuglanje 009 kuglanje 011

kuglanje 012 kuglanje 022

kuglanje 024 kuglanje 030

kuglanje 032

 


Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH  2012., Zaprešić

Program: intelektualne teškoće

2. mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.

 


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju SOH  2012.,Tuheljske toplice 

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto: Gabrijela Bunjački-25m prsno

2.mjesto: Tomislav Jelić-25 prsno

5.mjesto: Valentina Glasnović-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetn,prof.


 Državno prvenstvo ŠSK u plivanju 2012.,Poreč

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto: Valentina Glesnović-25m prsno

3.mjesto: Marko Pejić -25m leđno

4.mjesto: Ivo Zvonarević-25m leđno

4.mjesto: Marko Pejić-25m prsno

7.mjesto: Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


 


 Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH  2013.,Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju  SOH  2013., Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Gabrijela Bunjački-25mleđno

4.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

5.mjesto Ohran Osmanović-25m leđno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


Državno prvenstvo  ŠSK u plivanju  2013., Poreč

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

2.mjesto Valentina Glasnović-25m prsno

3.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


Prvenstvo Hrvatske u rolanju SOH 2013., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Ohran Osmanović

1.mjesto Katarina Bunjačk

2.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Davorka Pilija

3.mjesto Gabrijela Bunjački

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin.prof.

 

 


 Prvenstvo Hrvatske u Bowlingu 2013

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Marko Pejić
3. mjesto Silvestar Škofić

trener: Sandra Jadrijević, prof.

Državno prvenstvo ŠSD Poreč 2013.

 

program intelektualne teškoće
Atletika
1. mjesto Marijana Pavić
3. mjesto Gabrijela Bunjački

trener: Sandra Jadrijević, prof.

 Prvenstvo Hrvatske u Stolnom tenisu 2013. Koprivnica

program intelektualne teškoće
3. mjesto Marko Pejić

Državno prvenstvo Hrvatske u bowlingu na 9 čunjeva za osobe sa intelektualnim teškoćama održano 20. i 21.03.2013. u Westgate-u

Program: autizam odrasli

1.mjesto Ivanka Pavlinec - zlatna medalja

 

Program: intelektualne teškoće

2.mjesto Marko Pejić - srebrna medalja

3.mjesto Silvestar Škofić - brončana medalja

4.mjesto Krunoslav Kršek

4.mjesto Ladislav Šalić

Evo i nekoliko slika...

 

 

 


 

Zimska specijalna olimpijada 21.-22.2. 2014. Delnice

Program odraslih

 

5.mjesto - Predrag Bojčić - krpljanje

 


 Prvenstvo Hrvatske u nogometu  SOH  2014., Zaprešić

 

Program intelektualnih teškoća 

1.mjesto 

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 1. Ljetne igre SOH - 16.-18. svibnja 2014.

Program: autizam

3. mjesto Mateo Kolar u kuglanju pojedinačno

5. mjesto Mateo Kolar, Velida Salihovićzdruženo kuglanje

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća

PIKADO-pojedinačno

1.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Filip Matić

PIKADO-združeno

2.mjesto Andrej Miklec+Bruno Cetin

3.mjesto Filip Matić+ Igor Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.

 

Program odraslih

KUGLANJE

 

Ivanka Pavlinec 1.Mjesto – pojedinačno

 

Ivanka Pavlince + Jan Oštrić, 2.mjesto – združeno

 

 

 


 Maribor summer games 2014. (Specijalna olimpijada Slovenije)

Program: autizam

1. mjesto Mateo Kolar - u atletici, disciplina-bacanje loptice u dalj 

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto Ivo Zvonarević - 25m prsno plivanje

Trener: Andrijana Đumlan - Cetin, prof.

Program odraslih

4.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno plivanje

 



 Summer Special Olympic Games Ljubljana- Slovenia 2014.

 

program intelektualnih teškoća
1. mjesto Gabrijela Bunjački - skok u dalj zaletom
trener: Sandra Jadrijević, prof.

Program autizam
1. mjesto Mateo Kolar - bacanje loptice 200 gr
Trener: Velida Salihović, prof.

 Prvenstvo Hrvatske u bowlingu 2014.

 Mateo Kolar - 4. mjesto

Trener: Velida Salihović, prof.


 Prvenstvo Hrvatske u združenoj odbojci SOH 2014., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

4.mjesto (združeni partner Policijska akademija  „Josip Jović“)

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


Prvenstvo Hrvatske u plivanju  SOH  2014.,Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Gabrijela Bunjački-25m prsno

2.mjesto Ivo Zvonarević-50m prsno

3.mjesto Ohran Osmanović-50m prsno

3.mjesto Valentina Glasnović-50m prsno

4.mjesto Tomislav Jelić-25m slobodno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSK u plivanju 2014.,Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Ohran Osmanović-25mprsno

1.mjesto Ohran Osmanović -25m leđno

2.mjesto Davorka Pilija-25m slobodno

3.mjesto Dvorka Pilija-25m prsno


 1. Ljetna Specijalna Olimpijada Hrvatske 2014., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

PIKADO-pojedinačno

1.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Filip Matić

PIKADO-združeno

2.mjesto Andrej Miklec+Bruno Cetin

3.mjesto Filip Matić+ Igor Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.


 SOH PH u Stolnom tenisu 2014. Koprivnica

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Davorka Pilija
2. mjesto Ohran Osmanović

1. mjesto Katarina Bunjački

Trener: Sandra Jadrijević, prof

 Prvenstvo Hrvatske u kuglanju 2015.

Program autizam

3. mjesto Mateo Kolar

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća

1. mjesto Tea Sudarić
Program odrasli

1.mjesto Ivanka Pavlinec


SOH PH u Krpljanju 2015. Delnice

 

Program intelektualnih teškoća
1. mjesto Tea Sudarić
2. mjesto Davorka Pilija

Trener Sandra Jadrijević. prof.


 1. Ljetne igre SOH - 25.9.-27.9. 2015., Zagreb

Program autizam

PIKADO

1. mjesto Mateo Kolar, Velida Salihović- združeni pikado

2. mjesto Mateo Kolar - pikado pojedinačno

2. mjesto Samuel Štajcer - združeni pikado

4. mjesto Samuel Štajcer - pikado pojedinačno

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća
Atletika
1. mjesto Ohran Osmanović skok u dalj

3. mjesto Katarina Bunjački  skok u dalj
3. mjesto Ohran Osmanović bacanje loptice 200 gr
3. mjesto Katarina Bunjački  bacanje loptice 200 gr
Trener: Sandra Jadrijević. prof.
Program odraslih

PIKADO

4.mjesto Predrag Bojčić, – pojedinačno

3.mjesto Predrag Bojčić + Nensi Oštrić - združeno


Prvenstvo Hrvatske u odbojci  SOH 2015., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin, prof.


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju SOH 2015., Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

4.mjesto Valentina Glasnović-25m leđno

5.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSD u plivanju 2015., Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Davorka Pilija -25m prsno

2.mjesto Davorka Pilija -25m leđno

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

2.mjesto Ohran Osmanović-25m leđno

3.mjesto Valentina Glasnović-25m leđno

4.mjesto Ivo Zvonarević-25mprsno

2.mjesto Ivo Zvonarević-25m leđno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin.prof.

 

Program odraslih

 

4.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno

 

 


Državno prvenstvo ŠSD 2015., Poreč

 

Program intelektualne teškoće
Atletika
2. mjesto Gabrijela Bunjački trčanje na 80 m
2. mjesto Gabrijela Bunjački skok u dalj s mjesta
2. mjesto Katarina Bunjački bacanje loptice 200 gr
3. mjesto Katarina Bunjački skok u dalj s mjesta

Trener: Sandra Jadrijević, prof

 Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH 2015., Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Ceti., prof.

 


 

 Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu, Koprivnica, prosinac 2015.

Program odraslih

 

4.mjesto Silvestar Škofić 

 


 Prvenstvo Hrvatske u krpljanju, Delnice, veljača 2016.

Program autizam

2. mjesto Adam Leš - trčanje na krpljama u disciplini na 100 metara

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Davorka Pilija
3. mjesto Tea Sudarić
Trener: Sandra Jadrijević, prof.
Program odraslih

3.mjesto Predrag Bojčić 


 Prvenstvo Hrvatske u kuglanju, Zagreb, travanj 2016.

Program autizam

4. mjesto  Mateo Kolar 

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Andrej Miklec
3. mjesto Tea Sudarić 
Trener: Sandra Jadrijević. prof
Program odraslih

3.mjesto Ivanka Pavlinec 

4.mjesto Silvestar Škofić 


 3. Ljetne igre SOH, Zagreb, 30.9.-2.10. 2016.

Samuel Štajcer, Velida Salihović - 3. mjesto - druženi pikado

Samuel Štajcer - 1. mjesto - pikado pojedinačno

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program odraslih

 

PIKADO

 

4.mjesto Kruno Kršek, – pojedinačno

 

Kruno Kršek + Nensi Oštrić – združeno

ATLETIKA – bacanje lopte u dalj

5.mjesto Silvestar Škofić 

 


 Specijalna olimpijada - Plivanje u Tuheljskim toplicama

Državno prvenstvo učenika s intelektualnim teškoćama u plivanju održano je 25.- 26.11.2016. u Tuheljskim toplicama u organizaciji Specijalne olimpijade Hrvatske. Učenici su se natjecali u prsnoj, leđnoj i slobodnoj tehnici plivanja u disciplinama 25m i 50m. Natjecatelji su također sudjelovali u Zdravstvenom i  FUN Fitness programu, gdje su slušali predavanje o zdravoj prehrani i mjerane su im motoričke sposobnosti.

Postignuti rezultati:

Lonćarić Marko (Autizam odrasli) 25m slobodno             --2.MJESTO

Markovinović Marko (Autizam škola) 25m prsno             --5.MJESTO

Šobat Saša (Autizam škola) 25m slobodno                   --4.MJESTO

Glasnović Valentina (Intelektualne teškoće) 25m prsno   --3.MJESTO

Fiket Fran (Intelektualne teškoće) 25mprsno                --3.MJESTO

Bagić Filip (Intelektualne teškoće) 25m slobodno           --1.MJESTO

 

Treneri ekipe:

Nensi Oštrić, prof.kineziolog
Roberta Klen, prof.kineziolog
Andrijana Đumlan-Cetin, prof.kineziolog


 Prvenstvo Hravatske u odbojci  SOH  2016., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.


 Prvenstvo Hrvatske  u nogometu  SOH 2016., Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin. Prof.


 Turnir u nogometu 2016., Velika gorica

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSD u plivanju  2016., Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Osmanović Ohran-25mleđno

3.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

1.mjesto Davorka Pilija -25m prsno

2.mjesto Valentina Glasnović -25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.

 

Program odraslih

 

3.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno

 


Državno prvenstvo ŠSD 2016 Poreč

 

Program intelektualnih teškoća
Atletika
3. mjesto Katarina Bunjački skok u dalj s mjesta

 3. Ljetna Specijalna Olimpijada Hrvatske 2016., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

PIKADO pojedinačno

4.mjesto Andrej Miklec

PIKADO  združeno

3.mjesto Andrej Miklec+ Bruno Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama

 

U Poreču je od 7. do 9.5.2017. održano Državno prvenstvo školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama .Nastupili su natjecatelji iz 51 škole Republike Hrvatske ,koje obrazuju učenike s teškoćama u razvoju . Centar za autizam je nastupio s 8 učenika, natjecatelja iz Zagreba (Program intelektualnih teškoća 6 učenika: 3 atletika ,2 plivanje i 2 štafetna igra) i Rijeke (Program autizma 2 učenika :1 atletika ,1 plivanje).
Natjecanje u atletici se održalo na atletskom stadionu u Poreču, plivanje u Rijeci na bazenu Kantrida, štafetna igra i stolni tenis u sportskoj dvorani hotelskog kompleksa Zelena laguna u Poreču.
Postignuti su rezultati:

ATLETIKA:
skok u dalj:  Katarina Bunjački (IT)  1.mjesto
                   Lucija Pilija (IT) 7.mjesto
                   Ivan Pilija (IT) 18.mjesto

bacanje loptice: Lucija Pilija (IT) 7.mjesto
                        Katarina Bunjački(IT) 10.mjesto
                        Ivan Pilija  (IT) 8.mjesto
trčanje 60m: Andrej Jnjatović(Autizam) 24.mjesto
Treneri: Sandra Jadrijević,prof.kineziolog, Zagreb
            Marko Brusač mag.cin.kineziolog, Rijeka


PLIVANJE:
25m leđno: Bojan Šolaja (Autizam) 2.mjesto
                 Filip Bagić  (IT) 3.mjesto

25m prsno: Filip Bagić (IT) 4.mjesto 
                      
25m slobodno:Fran Fiket (IT) 5.mjesto
 
Treneri: Andrijana Đumlan-Cetin,cprof.kineziolog 
             Marko Brusač, mag.cin.kineziolog

 

ŠTAFETNA IGRA:
Ekipa -Glasnović Valentina(IT) ,Fran Fiket(IT), Bojan Šolaja(Autizam) 10.mjesto

 

Treneri: Marko Brusač, mag.cin.kineziolog 
             Ivo Aničić mag.cin.kineziolog, pripravnik

 

 

Galerija Slika i Radova

0805741
DanasDanas1328
JučerJučer1729
Ovaj mjesecOvaj mjesec39587
Najviše 05-28-2017 : 2240
54Dot81Dot120Dot254
Logirani Korisnici 0
Gosti 16

Radovi učenika