Prijatelji i Partneri
"Mnogi ljudi odlaze cijeli život na pecanje ni ne znajući da nisu ribe ono što traže."
Henry David Thoreau

Natječaji za zapošljavanje

Korisnička ocjena:  / 5

Aktualni natječaj za radna mjesta

Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.1. do 23.1.2018.
(magistar/magistra eduk.rehabilitacije, profesor defektolog – smjer rehabilitacija, profesor rehabilitator, diplomirani defektolog, viši radni terapeut-VŠS-zdravstveni ili pedagoški smjer)

 

Ukoliko nemate Acrobate Reader za čitanje PDF datoteka isti možete skinuti ovdje
Za skidanje datoteka kliknite desnom tipkom miša na datoteku koju želite skinuti

i u izborniku izaberite "Save As..." ili "Snimi kao..." i odaberite direktorij.
Ukoliko želite primiti na vrijeme obavijest o otvorenim natječajima prijavite se na našu stranicu.
Prijaviti se možete ovdje...


Arhiva natječaja za radna mjesta:

Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.11.-27.11.2011.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2012.
Natječaj za radno mjesto otvoren od 21.04.-29.04.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.05.-11.05.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.09.-22.09.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.10.-10.10.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.10.-06.11.2012.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.01.-22.01.2013
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.02.-04.03.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.04.-03.05.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.06.-24.06.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.09.-02.10.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 31.10.-08.11.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-28.01.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.03.-04.04.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.10.-13.10.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.11.-02.12.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.02.-16.02.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.04.-05.05.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.06.-06.07.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.09.-14.09.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 01.10.-09.10.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.12.-22.12.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.02.-01.03.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.04.-20.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.04.-29.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.05.-20.05.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.05.-02.06.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.09.-16.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.09.-26.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 28.09.-06.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 11.10.-19.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.12.-16.12.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-30.01.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.02.-23.02.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.03.-23.03.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.04.-04.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.05.-23.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.06.-26.06.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.07.-14.07.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.11.-07.12.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2018.




 

 

Galerija Slika i Radova

1046161
DanasDanas455
JučerJučer1553
Ovaj mjesecOvaj mjesec19287
Najviše 01-14-2018 : 1669
54Dot83Dot81Dot52
Logirani Korisnici 0
Gosti 14

Radovi učenika