Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

X Smotra učeničkih zadruga

Korisnička ocjena:  / 10

 Učenička zadruga "Grana" ove je godine sudjelovala na X. Smotri učeničkih zadruga Grada Zagreba koja je održana 27. 4. 2012. u Osnovnoj školi Vukomerec.

Na Smotrama učeničkih zadruga sudjelujemo od 2009. kada je održana VII Smotra u OŠ  Vjenceslav Novak, VIII Smotra 2010. u OŠ  Oton Iveković, te IX Smotra 2011. u OŠ  Remete. Kao i svake godine i ove je izložen velik broj unikatnih, inovativnih i kreativnih izložaka učeničkih zadruga, stoga je osvojeno treće mjesto naše učeničke zadruge zavidan rezultat.

 

Ove godine predstavili smo rad naše nove sekcije Fuzija stakla. Praktični rad rezanja, odvajanja i slaganja stakla na Smotri su predstavili učenici Marijana Pavić i Silvestar Škofić u pratnji voditeljica Darinke Pinjuh i Ksenije Sambol.

                    Prosudbeno povjerenstvo broji pet članova i nihov je zadatak vrednovati:
-          Program rada, ustroj i razvijenost zadruge (kurikulum)
-          Ispravnost i urednost dokumentacije ( ljetopis, foto album, pravila zadruge, sastanci izvršnog odbora, stručna usavršavanja i edukacije voditelja sekcija)

-          Sadržajna potpunost, korektnost i preglednost tekstualnih izvješća (izvješće o radu i financijsko izvješće)
-          Kakvoća usmenog prikaza
-          Praktičan rad i vladanje radnim procesom popraćeno pismenim predloškom sa fazama postupka izrade
-          Odabir izložaka, njihov estetski izgled i izgled izložbenog prostora
-          Oplemenjivanje, uređenje i čuvanje okoliša kao i
-          Njegovanje narodne baštine kroz aktivnosti zadruge

Državna smotra učeničkih zadruga ove će se godine održati krajem listopada u Primoštenu.
Na Državnoj smotri svoj rad prezentiraju zadruge koje su postigle najbolje rezultate na županijskoj razini; to se u prvom redu odnosi na rezultate u tekućoj školskoj godini ali i na višegodišnja postignuća i rad zadruge.
Državna smotra nema natjecateljski karakter već je mjesto prezentacije svega najboljeg što imamo u učeničkim zadrugama Republike Hrvatske.
Evo i slika sa smotre...

DSC08336 DSC08337

DSC08342 DSC08345

DSC08350 DSC08453

DSC08446 DSC08452

DSC08457

 


 

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

COVID-19 POTRES

Podrška stručnjaka svim našim učenicima, njihovim roditeljima i članovima obitelji

+385 99 7826 519 (PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK 10.00-12.00 sati) +385 92 3938 821 (UTORAK, ČETVRTAK 16.00-17.00 sati)

 

4204719
DanasDanas2142
JučerJučer6158
Ovaj mjesecOvaj mjesec100000
Najviše 05-11-2020 : 6979
3Dot235Dot75Dot174
Logirani Korisnici 0
Gosti 57