Prijatelji i Partneri
"Ne budite skromni, niste toliko uspješni."
Golda Meir

školski sportski klub "Krug"

Korisnička ocjena:  / 15
LošeNajbolje 

     Školski športski klub "Krug"
utemeljen je 2003, godine pri Centru za autizam na lokaciji Ljevakovićeva 30 a.
Učenici se kontinuirano okupljaju na treninzima po sekcijama:
atletika,

graničar,
100 1503 100 1508
kuglanje,
laci wg2011 silvio wg2011
mali nogomet i

plivanje
plivanje plivanje 01

ŠSK "Krug" osnovan je u svrhu predstavljanja Centra za autizam na školskim sportskim natjecanjima osnovnih škola Grada Zagreba, te Županijskom i Državnom prvenstvu školskih sportskih Društava osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske učenika s intelektualnim teškoćama u razvoju.

     

Ciljevi školskog sportskog kluba "Krug" su:
-omogućiti učenicima zadovoljavanje posebnih interesa i sklonosti za pojedine 
sportske aktivnosti

-organizirano i sustavno bavljenje sportom kroz treninge i natjecanja na gradskom, županijskom i državnom nivou
-poticati razvoj motoričkih sposobnosti (koordinacije, preciznosti, brzine, fleksibilnosti ravnoteže, eksplozivne snage i repetitivne snage)
-promicanje sporta i sportskih aktivnosti kao područje pozitivnog djelovanja u prevenciji nepoželjnog ponašanja
-poticati višestrani psihosomatski razvoj djece, razvijati zdravstvenu kulturu u svrhu čuvanja i unapređivanja zdravlja
-zadovoljiti potrebu za kretanjem odnosno vježbanjem i stvoriti naviku svakodnevnog vježbanja
-pružanje učenicima mogućnosti stjecanja znanja, vještina i navika potrebnih za adaptaciju na nove motoričke aktivnosti


U trenažni proces izvannastavnih sportskih aktivnosti u okviru kojih učenici
treniraju jedan ili više sportova uključeni su :
-učenici iz Programa za školovanje učenika s teškoćama u intelektualnom razvoju/mentalna retardacija i
-učenici iz Programa za osnovno školovanje učenika s autizmom.

 

       Postignuti rezultati i odličja po sportovima


Državno prvenstvo školskih športskih društava osnovnih i srednjih škola u Repulici Hrvatskoj :

2001. VARAŽDIN - program mentalna retardacije
Atletika 2 zlatne , 2 srebrne medalje
program autizam
Trčanje 50 metara
1 zlatna medalja - Tomislav Hero
1 brončana medalja - Dražen Krizman
1 brončana medalja - Ivanka Pavlinec (bacanje loptice u dalj)


2004. ZADAR
- program mentalna retardacije
Atletika 1 zlatna , 1 srebrna medalja


2005. OSIJEK
- program mentalna retardacija

Štafetne igre 1 brončana medalja
Plivanja 1 srebrna medalja


2006. SPLIT
- program mentalna retardacija
Atletika - 2 zlatne medalje
Plivanje - 2 srebrne medalje


2007. ZAGREB
- program mentalna retardacija
Plivanje -1 srebrna medalja


2008. LABIN
- program mentalna retardacija
Štafetne igre 1 srebrna medalja


2009. ŠIBENIK
- program mentalna retardacija
Atletika - 1 zlatna , 1 brončana medalja
Plivanje - 1 zlatna , 2 brončane medalje


2010. RIJEKA
- program mentalne retardacije
Atletika- 1 srebrna medalja
Plivanje - 1 zlatna, 2 srebrne, 1 brončana medalja


2011. SPLIT
- program mentalna retardacija

Atletika - 1 srebrna, 1 brončana medalja
dodjela medalja
Plivanje - 1 srebrna medalja

 


 

Prvenstvo Hrvatske u plivanju za osobe s intelektualnim teškoćama

 

2004. UTRINE - 1.mjesto - Vedran Oštrić (25m prsno)

2005. UTRINE - program mentalna retardacija
1 zlatna, 2 srebrne medalje

 

2006. godina, Tuheljske toplice
4. mjesto - Tomislav Hero (25m prsno)
2006. godina, Zagreb
5. mjesto - Tomislav Hero (25m prsno)


2007. UTRINE
- program mentalna retardacija
1.srebrna, 2.brončane medalje

3. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)
6. mjesto - Miriam Belso (25m prsno)

 

2008.TUHELJSKE TOPLICE - program mentalna retardacija
1.srebrna,1.bončana medalja


2009. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija
1.zlatna, 1.brončana medalja

3. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)


2010. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija
1.zlatna, 1.srebrna, 2.brončane
program autizam

4. mjesto - Marko Lončarić (25m slobodnim stilom)
4. mjesto - Miriam Belso (25m prsno)


2011. TUHELJSKE TOPLICE
- program mentalna retardacija

2.brončane medalje
dodjela medalja tuhelj 2011 dodjela medalja tuhelj 2011-2

 


 

Državno prvenstvo Hrvatske u kuglanju:


2006. SESVETE
- program mentalna retardacija
1 srebrna medalja
5 mjesto - Tomislav Hero


2007- SESVETE
- program mentalna retardacija
2 srebrne medalje
program autizam
1 brončana medalja - Tomislav Hero


2008- SESVETE
- program mentalna retardacija
1 srebrna medalja


2009. SUTINSKA VRELA
- program mentalna retardacija
1 zlatna , 1 srebrna, 1 brončana medalja
program autizam
1 srebrna medalja - Dražen Krizman


2010. WEST GATE
- program mentalna retardacija
1 zlatna , 2 srebrne medalje
program autizam
4. mjesto - Dražen Krizman


2011. WEST GATE
- program mentalna retardacije

2 srebrne medalje
dodjela medalja westgate 2011

 


 

Prvenstvo Hrvatske u alpskom skijanju

 

2008. SLJEME - program mentalna retardacije
1 srebrna medalja

 


17. i 18. travnja 2012. godine u dvorani "Westgate" u Zaprešiću, održano je Državno prvenstvo Hrvatske u bowlingu na 9 čunjeva, učenika s teškoćama u razvoju.

Natjecanje je trajalo dva dana, a bilo je prijavljeno 16 ekipa.. Prvi dan održane su kvalifikacije, a drugi natjecanje po skupinama.

Organizator natjecanja je bio "Luč" iz Zaprešića uz mnoge sponzore. Centar za autizam Zagreb je imao svoje natjecatelje koji su se dobro pripremali za ovu sezonu i natjecanje trenirajući redovito kroz cijelu školsku godinu u dvorani za tjelesno zdravstvenu kulturu.

U konkurenciji su bile iskusne momčadi i to nam je bio dobar znak za oprez. Imali smo pravo nadati se dobrom rezultatu. Sve smo podredili pobjedi koja nam je vratila samopouzdanje u našoj ekipi i dodatno popravila atmosferu u kuglani.

Natjecatelji su bili kategorizirani u skupinama a rezultati finale:

Disciplina: Kuglanje pojedinačno PH 2012. su:

Skupina 1-Ž

3. mjesto IVANKA PAVLINEC - polznica radne skupine autizma

                                             brončana medalja 79 izbačaja

Skupina 5 -M

2. mjesto LADISLAV ŠALIĆ - polaznik I.radne skupine        

                                          srebrna medalja 93 izbačaja

Skupina 8 - M

1. mjesto MARKO PEJIĆ - učenik X.odgojno-obrazovne skupine      

                                      zlatna medalja 114 izbačaja

2. mjesto SILVESTAR ŠKOFIĆ - učenik XI. odgojno-obrazovne skupine  

                                              srebrna medalja 98 izbačaja

Skupina 11 - M

6. mjesto KRUNOSLAV KRŠEK - polaznik I.radne skupine    

                                             52 izbačaja

Treneri:

Sandra Jadrijević, prof kineziolog

Velida Salihović, prof. kineziolog

kuglanje 007 kuglanje 008

kuglanje 009 kuglanje 011

kuglanje 012 kuglanje 022

kuglanje 024 kuglanje 030

kuglanje 032

 


Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH  2012., Zaprešić

Program: intelektualne teškoće

2. mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.

 


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju SOH  2012.,Tuheljske toplice 

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto: Gabrijela Bunjački-25m prsno

2.mjesto: Tomislav Jelić-25 prsno

5.mjesto: Valentina Glasnović-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetn,prof.


 Državno prvenstvo ŠSK u plivanju 2012.,Poreč

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto: Valentina Glesnović-25m prsno

3.mjesto: Marko Pejić -25m leđno

4.mjesto: Ivo Zvonarević-25m leđno

4.mjesto: Marko Pejić-25m prsno

7.mjesto: Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


 


 Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH  2013.,Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju  SOH  2013., Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Gabrijela Bunjački-25mleđno

4.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

5.mjesto Ohran Osmanović-25m leđno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


Državno prvenstvo  ŠSK u plivanju  2013., Poreč

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

2.mjesto Valentina Glasnović-25m prsno

3.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin,prof.


Prvenstvo Hrvatske u rolanju SOH 2013., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Ohran Osmanović

1.mjesto Katarina Bunjačk

2.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Davorka Pilija

3.mjesto Gabrijela Bunjački

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin.prof.

 

 


 Prvenstvo Hrvatske u Bowlingu 2013

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Marko Pejić
3. mjesto Silvestar Škofić

trener: Sandra Jadrijević, prof.

Državno prvenstvo ŠSD Poreč 2013.

 

program intelektualne teškoće
Atletika
1. mjesto Marijana Pavić
3. mjesto Gabrijela Bunjački

trener: Sandra Jadrijević, prof.

 Prvenstvo Hrvatske u Stolnom tenisu 2013. Koprivnica

program intelektualne teškoće
3. mjesto Marko Pejić

Državno prvenstvo Hrvatske u bowlingu na 9 čunjeva za osobe sa intelektualnim teškoćama održano 20. i 21.03.2013. u Westgate-u

Program: autizam odrasli

1.mjesto Ivanka Pavlinec - zlatna medalja

 

Program: intelektualne teškoće

2.mjesto Marko Pejić - srebrna medalja

3.mjesto Silvestar Škofić - brončana medalja

4.mjesto Krunoslav Kršek

4.mjesto Ladislav Šalić

Evo i nekoliko slika...

 

 

 


 

Zimska specijalna olimpijada 21.-22.2. 2014. Delnice

Program odraslih

 

5.mjesto - Predrag Bojčić - krpljanje

 


 Prvenstvo Hrvatske u nogometu  SOH  2014., Zaprešić

 

Program intelektualnih teškoća 

1.mjesto 

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 1. Ljetne igre SOH - 16.-18. svibnja 2014.

Program: autizam

3. mjesto Mateo Kolar u kuglanju pojedinačno

5. mjesto Mateo Kolar, Velida Salihovićzdruženo kuglanje

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća

PIKADO-pojedinačno

1.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Filip Matić

PIKADO-združeno

2.mjesto Andrej Miklec+Bruno Cetin

3.mjesto Filip Matić+ Igor Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.

 

Program odraslih

KUGLANJE

 

Ivanka Pavlinec 1.Mjesto – pojedinačno

 

Ivanka Pavlince + Jan Oštrić, 2.mjesto – združeno

 

 

 


 Maribor summer games 2014. (Specijalna olimpijada Slovenije)

Program: autizam

1. mjesto Mateo Kolar - u atletici, disciplina-bacanje loptice u dalj 

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto Ivo Zvonarević - 25m prsno plivanje

Trener: Andrijana Đumlan - Cetin, prof.

Program odraslih

4.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno plivanje

 



 Summer Special Olympic Games Ljubljana- Slovenia 2014.

 

program intelektualnih teškoća
1. mjesto Gabrijela Bunjački - skok u dalj zaletom
trener: Sandra Jadrijević, prof.

Program autizam
1. mjesto Mateo Kolar - bacanje loptice 200 gr
Trener: Velida Salihović, prof.

 Prvenstvo Hrvatske u bowlingu 2014.

 Mateo Kolar - 4. mjesto

Trener: Velida Salihović, prof.


 Prvenstvo Hrvatske u združenoj odbojci SOH 2014., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

4.mjesto (združeni partner Policijska akademija  „Josip Jović“)

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


Prvenstvo Hrvatske u plivanju  SOH  2014.,Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Gabrijela Bunjački-25m prsno

2.mjesto Ivo Zvonarević-50m prsno

3.mjesto Ohran Osmanović-50m prsno

3.mjesto Valentina Glasnović-50m prsno

4.mjesto Tomislav Jelić-25m slobodno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSK u plivanju 2014.,Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Ohran Osmanović-25mprsno

1.mjesto Ohran Osmanović -25m leđno

2.mjesto Davorka Pilija-25m slobodno

3.mjesto Dvorka Pilija-25m prsno


 1. Ljetna Specijalna Olimpijada Hrvatske 2014., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

PIKADO-pojedinačno

1.mjesto Andrej Miklec

2.mjesto Filip Matić

PIKADO-združeno

2.mjesto Andrej Miklec+Bruno Cetin

3.mjesto Filip Matić+ Igor Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.


 SOH PH u Stolnom tenisu 2014. Koprivnica

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Davorka Pilija
2. mjesto Ohran Osmanović

1. mjesto Katarina Bunjački

Trener: Sandra Jadrijević, prof

 Prvenstvo Hrvatske u kuglanju 2015.

Program autizam

3. mjesto Mateo Kolar

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća

1. mjesto Tea Sudarić
Program odrasli

1.mjesto Ivanka Pavlinec


SOH PH u Krpljanju 2015. Delnice

 

Program intelektualnih teškoća
1. mjesto Tea Sudarić
2. mjesto Davorka Pilija

Trener Sandra Jadrijević. prof.


 1. Ljetne igre SOH - 25.9.-27.9. 2015., Zagreb

Program autizam

PIKADO

1. mjesto Mateo Kolar, Velida Salihović- združeni pikado

2. mjesto Mateo Kolar - pikado pojedinačno

2. mjesto Samuel Štajcer - združeni pikado

4. mjesto Samuel Štajcer - pikado pojedinačno

Trener: Velida Salihović, prof.

Program intelektualnih teškoća
Atletika
1. mjesto Ohran Osmanović skok u dalj

3. mjesto Katarina Bunjački  skok u dalj
3. mjesto Ohran Osmanović bacanje loptice 200 gr
3. mjesto Katarina Bunjački  bacanje loptice 200 gr
Trener: Sandra Jadrijević. prof.
Program odraslih

PIKADO

4.mjesto Predrag Bojčić, – pojedinačno

3.mjesto Predrag Bojčić + Nensi Oštrić - združeno


Prvenstvo Hrvatske u odbojci  SOH 2015., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin, prof.


 Prvenstvo Hrvatske u plivanju SOH 2015., Tuheljske toplice

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

4.mjesto Valentina Glasnović-25m leđno

5.mjesto Ivo Zvonarević-25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSD u plivanju 2015., Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Davorka Pilija -25m prsno

2.mjesto Davorka Pilija -25m leđno

2.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

2.mjesto Ohran Osmanović-25m leđno

3.mjesto Valentina Glasnović-25m leđno

4.mjesto Ivo Zvonarević-25mprsno

2.mjesto Ivo Zvonarević-25m leđno

Trener: Andrijana Đumlan-Cetin.prof.

 

Program odraslih

 

4.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno

 

 


Državno prvenstvo ŠSD 2015., Poreč

 

Program intelektualne teškoće
Atletika
2. mjesto Gabrijela Bunjački trčanje na 80 m
2. mjesto Gabrijela Bunjački skok u dalj s mjesta
2. mjesto Katarina Bunjački bacanje loptice 200 gr
3. mjesto Katarina Bunjački skok u dalj s mjesta

Trener: Sandra Jadrijević, prof

 Prvenstvo Hrvatske u nogometu SOH 2015., Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan-Ceti., prof.

 


 

 Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu, Koprivnica, prosinac 2015.

Program odraslih

 

4.mjesto Silvestar Škofić 

 


 Prvenstvo Hrvatske u krpljanju, Delnice, veljača 2016.

Program autizam

2. mjesto Adam Leš - trčanje na krpljama u disciplini na 100 metara

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Davorka Pilija
3. mjesto Tea Sudarić
Trener: Sandra Jadrijević, prof.
Program odraslih

3.mjesto Predrag Bojčić 


 Prvenstvo Hrvatske u kuglanju, Zagreb, travanj 2016.

Program autizam

4. mjesto  Mateo Kolar 

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program intelektualnih teškoća
2. mjesto Andrej Miklec
3. mjesto Tea Sudarić 
Trener: Sandra Jadrijević. prof
Program odraslih

3.mjesto Ivanka Pavlinec 

4.mjesto Silvestar Škofić 


 3. Ljetne igre SOH, Zagreb, 30.9.-2.10. 2016.

Samuel Štajcer, Velida Salihović - 3. mjesto - druženi pikado

Samuel Štajcer - 1. mjesto - pikado pojedinačno

Trener: Velida Salihović, prof.

 

Program odraslih

 

PIKADO

 

4.mjesto Kruno Kršek, – pojedinačno

 

Kruno Kršek + Nensi Oštrić – združeno

ATLETIKA – bacanje lopte u dalj

5.mjesto Silvestar Škofić 

 


 Specijalna olimpijada - Plivanje u Tuheljskim toplicama

Državno prvenstvo učenika s intelektualnim teškoćama u plivanju održano je 25.- 26.11.2016. u Tuheljskim toplicama u organizaciji Specijalne olimpijade Hrvatske. Učenici su se natjecali u prsnoj, leđnoj i slobodnoj tehnici plivanja u disciplinama 25m i 50m. Natjecatelji su također sudjelovali u Zdravstvenom i  FUN Fitness programu, gdje su slušali predavanje o zdravoj prehrani i mjerane su im motoričke sposobnosti.

Postignuti rezultati:

Lonćarić Marko (Autizam odrasli) 25m slobodno             --2.MJESTO

Markovinović Marko (Autizam škola) 25m prsno             --5.MJESTO

Šobat Saša (Autizam škola) 25m slobodno                   --4.MJESTO

Glasnović Valentina (Intelektualne teškoće) 25m prsno   --3.MJESTO

Fiket Fran (Intelektualne teškoće) 25mprsno                --3.MJESTO

Bagić Filip (Intelektualne teškoće) 25m slobodno           --1.MJESTO

 

Treneri ekipe:

Nensi Oštrić, prof.kineziolog
Roberta Klen, prof.kineziolog
Andrijana Đumlan-Cetin, prof.kineziolog


 Prvenstvo Hravatske u odbojci  SOH  2016., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

3.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.


 Prvenstvo Hrvatske  u nogometu  SOH 2016., Zaprešić

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin. Prof.


 Turnir u nogometu 2016., Velika gorica

Program intelektualnih teškoća

2.mjesto

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo ŠSD u plivanju  2016., Poreč

Program intelektualnih teškoća

1.mjesto Osmanović Ohran-25mleđno

3.mjesto Ohran Osmanović-25m prsno

1.mjesto Davorka Pilija -25m prsno

2.mjesto Valentina Glasnović -25m prsno

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin,prof.

 

Program odraslih

 

3.mjesto Marko Lončarić - 25m slobodno

 


Državno prvenstvo ŠSD 2016 Poreč

 

Program intelektualnih teškoća
Atletika
3. mjesto Katarina Bunjački skok u dalj s mjesta

 3. Ljetna Specijalna Olimpijada Hrvatske 2016., Zagreb

Program intelektualnih teškoća

PIKADO pojedinačno

4.mjesto Andrej Miklec

PIKADO  združeno

3.mjesto Andrej Miklec+ Bruno Cetin

Trener: Andrijana Đumlan- Cetin, prof.


 Državno prvenstvo školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama

 

U Poreču je od 7. do 9.5.2017. održano Državno prvenstvo školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama .Nastupili su natjecatelji iz 51 škole Republike Hrvatske ,koje obrazuju učenike s teškoćama u razvoju . Centar za autizam je nastupio s 8 učenika, natjecatelja iz Zagreba (Program intelektualnih teškoća 6 učenika: 3 atletika ,2 plivanje i 2 štafetna igra) i Rijeke (Program autizma 2 učenika :1 atletika ,1 plivanje).
Natjecanje u atletici se održalo na atletskom stadionu u Poreču, plivanje u Rijeci na bazenu Kantrida, štafetna igra i stolni tenis u sportskoj dvorani hotelskog kompleksa Zelena laguna u Poreču.
Postignuti su rezultati:

ATLETIKA:
skok u dalj:  Katarina Bunjački (IT)  1.mjesto
                   Lucija Pilija (IT) 7.mjesto
                   Ivan Pilija (IT) 18.mjesto

bacanje loptice: Lucija Pilija (IT) 7.mjesto
                        Katarina Bunjački(IT) 10.mjesto
                        Ivan Pilija  (IT) 8.mjesto
trčanje 60m: Andrej Jnjatović(Autizam) 24.mjesto
Treneri: Sandra Jadrijević,prof.kineziolog, Zagreb
            Marko Brusač mag.cin.kineziolog, Rijeka


PLIVANJE:
25m leđno: Bojan Šolaja (Autizam) 2.mjesto
                 Filip Bagić  (IT) 3.mjesto

25m prsno: Filip Bagić (IT) 4.mjesto 
                      
25m slobodno:Fran Fiket (IT) 5.mjesto
 
Treneri: Andrijana Đumlan-Cetin,cprof.kineziolog 
             Marko Brusač, mag.cin.kineziolog

 

ŠTAFETNA IGRA:
Ekipa -Glasnović Valentina(IT) ,Fran Fiket(IT), Bojan Šolaja(Autizam) 10.mjesto

 

Treneri: Marko Brusač, mag.cin.kineziolog 
             Ivo Aničić mag.cin.kineziolog, pripravnik

 

 

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

Galerija Slika i Radova

0869530
DanasDanas809
JučerJučer1136
Ovaj mjesecOvaj mjesec19783
Najviše 06-28-2017 : 1917
107Dot22Dot83Dot0
Logirani Korisnici 0
Gosti 35

Radovi učenika