Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Što je Fašnik bez Brkova?

Korisnička ocjena:  / 0
LošeNajbolje 

Pozor! Pozor! Fašnička republika je preuzela kontrolu nad našom školom! Sve je šareno, glasno i šašavo! Učiteljima su obojane kose, učenici plešu koliko ih noge nose!

Zlatni brk se dijeli šakom i kapom! Najbolje maske nagrađene su hrpetinom slatkiša (nema veze, sve smo to unaprijed potrošili na plesnome podiju), diplomama i, naravno, zlatnim kipićem za kojim svi čeznu (Kakav Oscar? Zlatni Brk je zakon!).

Namaškarana gomila si je ove godine zaista dala truda! Bilo je tu repera, patuljaka rudara, afričkih plemena, policajaca i semafora, vrtlara, istjerivača duhova, mačaka, djece cvijeća,  čak su i astronauti sletjeli! Ma svake godine smo sve šareniji.

A sada, Fašnik i Zlatni brk vraćaju ključeve Centra i idu na odmor, a mi, maškare, na osmišljavanje kreacija za sezonu 2021.

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

COVID-19 POTRES

Podrška stručnjaka svim našim učenicima, njihovim roditeljima i članovima obitelji

+385 99 7826 519 (PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK 10.00-12.00 sati) +385 92 3938 821 (UTORAK, ČETVRTAK 16.00-17.00 sati)

 

4195631
DanasDanas1696
JučerJučer3669
Ovaj mjesecOvaj mjesec100000
Najviše 05-11-2020 : 6979
3Dot231Dot226Dot13
Logirani Korisnici 0
Gosti 33